29-30 березня відбулася VIII міська виставка педагогічних технологій. Педагогічний колектив ПНЗ "КРЦМтаШ" взяв активну участь у цьому заході і презентував роботи п"ятьох педагогів, а саме: Андрєєвої О.Б., Донченко Т.П., Старікової О.М., Лошак В.В. та Буйниченко Л.Д. Всі представлені роботи грунтовні, актуальні та змістовні. Заступником директора з НВР Буйниченко Л.Д. та методистом Рудою А.М. було проведено майстер-клас для педагогів міста з теми "Запровадження ідей STEM-освіти - ключ до інноваційного розвитку позашкільного закладу". Актуальність даної теми підтвержує проявлена зацікавленість з боку присутніх на майстер-класі. Педагоги нашого закладу мали змогу також відвідати майстер-класи інших фахівців. Всіма відвідувачами виставки високо було оцінено підготовку заходу і його проведення.За підсумками виставки узагальнені матеріали заступника директора з НВР Буйниченко Л.Д. з вищезазначеної теми посіли I місце. Але, слід зазначити, що це перемога педагогічного колективу ПНЗ "КРЦМтаШ", який протягом року плідно та цілеспрямовано працював в даному напрямку.

  

Дякуємо всім!!! Ми - найкращі!!!

     Сьогодні у нашому закладі відбулося розширене спільне засідання методичних об'єднань різних напрямків. Даний захід відбувся з метою обміну досвідом роботи наших колег науково-технічного і науково-дослідницького напряму Старікової О.М. та Зимокос М.О. Олена Михайлівна поділилася своїми враженнями щодо трьохденного семінару, який відбувся нещодавно в ЗОІППО. Марія Олександрівна презентувала педагогам технологію ТРВЗ, яка є на сьогодення потужним засобом з розвитку креативності, творчого мислення, комунікативних здібностей дітей та підлітків тощо. Змістовною була і практична частина засідання. Педагоги мали змогу потренуватися у рішенні нестандартних завдань. Насичено, креативно, корисно!!!

Дякуємо всім за співпрацю і проявлений інтерес!

    Вагоме значення у професійному зростанні педагога має підвищення їх методичної культури та мотивації до розвитку і саморозвитку, поширення перспективного досвіду роботи через написання і друк статей. Так, в інформаційно-методичному  інтернет-журналі "Позашкілля Запоріжжя" (випуск №6, грудень, 2017) презентовані статті заступника директора з НВР Буйниченко Л.Д. у співавторстві з практичним психологом Лошак В.В. та педагогів зі званням "Керівник гуртка-методист": Андрєєвої О.Б., Зимокос М.О. Вітаємо авторів статей з можливістю поширити власний досвід роботи на обласному рівні. Більш детально ознайомитися зі змістом статей можна за посиланням http://pozashk1.blogspot.com/p/6-2017.html. 

    19 квітня 2017 року відбувся II всеукраїнський форум соціальних ініціатив, який проходив під патронатом міського голови Володимира Буряка та спрямований на підтримку соціально значущої, практико-орієнтованої та науково-дослідницької діяльності обдарованої учнівської молоді, спрямування її на вирішення актуальних проблем розвитку міста та пошук механізмів впровадження учнівських ідей та проектів.

 

     ПНЗ «КРЦМтаШ» взяв участь у цьому заході як грантодавець, і як учасник. Від нашого закладу свої наукові роботи презентували Іванченко Вікторія (кер. Шуваєва Г.Л.) та Мехряков Євген (кер. Старікова О.М.). Юні науковці отримали грамоти, дипломи та подарунки. Також, вони отримали цінний досвід: вміння презентувати власний творчий продукт, відстоювати свою точку зору, аргументовано доводити актуальність та важливість напрацювань. Також, педагогами і вихованцями нашого закладу було проведено майстер-класи з виготовлення амулетів (кер. Зимокос М.О.) та брелоків (кер. Медвєдєва О.В.) на згадку про таку значну подію в нашому місті. Вихованці гуртка технічного конструювання (кер. Пирожок А.В., Залужний М.Ю.) презентували власні технічні вироби – роботів. Протягом всього заходу Циганок Олена Іванівна відтворювала подію засобами скрайбінгу. Директор закладу Хвастик М.В. вручив 5 сертифікатів учням запорізьких шкіл, які засвідчили, що вони є Почесними членами клубу «Зелена економіка» і у травні місяці будуть запрошені на фестиваль наукових знань.