19 квітня 2017 року відбувся II всеукраїнський форум соціальних ініціатив, який проходив під патронатом міського голови Володимира Буряка та спрямований на підтримку соціально значущої, практико-орієнтованої та науково-дослідницької діяльності обдарованої учнівської молоді, спрямування її на вирішення актуальних проблем розвитку міста та пошук механізмів впровадження учнівських ідей та проектів.

 

     ПНЗ «КРЦМтаШ» взяв участь у цьому заході як грантодавець, і як учасник. Від нашого закладу свої наукові роботи презентували Іванченко Вікторія (кер. Шуваєва Г.Л.) та Мехряков Євген (кер. Старікова О.М.). Юні науковці отримали грамоти, дипломи та подарунки. Також, вони отримали цінний досвід: вміння презентувати власний творчий продукт, відстоювати свою точку зору, аргументовано доводити актуальність та важливість напрацювань. Також, педагогами і вихованцями нашого закладу було проведено майстер-класи з виготовлення амулетів (кер. Зимокос М.О.) та брелоків (кер. Медвєдєва О.В.) на згадку про таку значну подію в нашому місті. Вихованці гуртка технічного конструювання (кер. Пирожок А.В., Залужний М.Ю.) презентували власні технічні вироби – роботів. Протягом всього заходу Циганок Олена Іванівна відтворювала подію засобами скрайбінгу. Директор закладу Хвастик М.В. вручив 5 сертифікатів учням запорізьких шкіл, які засвідчили, що вони є Почесними членами клубу «Зелена економіка» і у травні місяці будуть запрошені на фестиваль наукових знань.

     Вітаємо переможців II етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, який відбувся 19.02.2017 на базі Запорізького державного університету, 

-         Мехрякова Євгена, вихованця ПНЗ "КРЦМтаШ" МАУБ, учня гімназії № 8, 9 клас, секція: Мікро – та макроекономіка, науковий керівник Старікова Олена Михайлівна

-         Іванченко Вікторію,  вихованку ПНЗ "КРЦМтаШ", наукового товариства обдарованої молоді «Оптимус», ученицю ЗНЗ №70, 9 клас, секція: Експериментальна фізика, науковий керівник Шуваєва Галина Леонідівна.

МОЛОДЦІ!!! Ви найкращі!!! Так тримати!!!

   Заряд нових креативних ідей отримали сьогодні всі, хто був присутній на інтерактивному майстер-класі "Тренди інформаційно- комунікативних технологій в освіті" від тренера та VIP -спікера Кочаряна Артура Борисовича, який проходив на базі ПНЗ «КРЦМтаШ». Такі заходи спонукають педагогів до пошуку нових підходів та реалізації інноваційних проектів. Вдячні за "живе" спілкування та взаємозбагачення!!!

Було дуже цікаво, жваво та пізнавально.

 

Дякуємо тренеру та організаторам заходу!