24.01.2017р. позашкільним начальним закладом «Комунарський районний центр молоді та школярів» Запорізької міської ради Запорізької області був проведений міський благодійний фестиваль «Добро починається з тебе» у приміщенні закладу за адресою вул.Ситова, 17-а.

        Мета даного фестивалю – спонукання до добрих вчинків, налагодження дружніх зв’язків між дітьми та позашкільними навчальними закладами   м.Запоріжжя; розвиток фантазії та творчих здібностей у дітей та підлітків; надання можливості кожному учаснику відчути радість досягнення успіху, повірити у власні сили.

          Програма фестивалю передбачала:

  • конкурс  аматорського відеомистецтва  «Скарбничка добрих справ» (конкурсанти – лідери самоврядування від кожного позашкільного навчального закладу мали підготувати презентацію або відеоролик на тему «Наші добрі справи» (благодійна, волонтерська діяльність тощо), які були здійснені протягом 2016 року.);
  • благодійну акцію «Відкриваймо серця для добра»  (діти написали листи підтримки з побажаннями, які були адресовані дітям-сиротам, дітям, що проходять курс лікування у дитячій онкологічній лікарні, воїнам.

    У фестивалі взяли участь 149 вихованців позашкільних навчальних закладів міста.

 

      По закінченню фестивалю всі учасники були нагородженні почесними грамотами, подяками  та подарунками!

 

Який чарівний, дивовижний світ! 

І ми на цій планеті — люди.

Учись добро творити з юних літ, 

Тоді й тобі самому добре буде.