З 17 по 22 травня 2017р. у м. Будапешт (Венгрія) відбувся Кубок Світу з кікбоксингу. Україну представляли близько 120 боксерів. Спортсмени ПНЗ «КРЦМтаШ» спортивного клубу з таїландського боксу «Cross» (керівник Стадниченко М.В.) взяли участь у змаганнях та посіли наступні місця:

І місце в розділі К-1

Українець Олександр

ІІ місце в розділі К-1

Коркошко Вікторія

ІІ місце в розділі фул-контакт

Мельничук Ростислав

ІІ місце в розділі К-1

Павелко Захар

ІІ місце в розділі КІК-лайт

Бодяк Кирило

 

Вітаємо наших переможців!

Бажаємо бойового духу та подальших успіхів!

21 травня 20017р. в парку «Дубовий гай» відбулося підведення підсумків участі у спільному проекті Товариства Червоного хреста України та Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ «Створення умов для розвитку соціальної активності та усвідомлення важливості дотримання принципів рівності в молодіжному оточенні». Вихованці ПНЗ «КРЦМтаШ» Хижняк Стефанія (7 років), Медведєв Андрій (7 років), Дробожан Олександра (9 років), Іванов Данило (8 років) стали призерами конкурсу дитячого малюнку в рамках цього проекту і були нагороджені подяками та цінними подарунками. Надзвичайне свято подарували дітям організатори в цей чудовий день.

Вітаємо переможців!

20 -21 травня 2017р. в Ліоні (Франція) відбувся чемпіонат Європи з кіокушин карате (IKO). 20 травня були проведені поєдинки серед юніорів і сеньйорів. За підсумками першого дня, українські спортсмени завоювали 7 медалей, зокрема, вихованцець ПНЗ «КРЦМтаШ» секції кіокушин карате «Олімпієць» (керівник Пеньков Ю.М.) Капустін Микита посів 1 місце в категорії 14-15 років, -75 кг. 

 

Вітаємо нашого вихованця з перемогою,

бажаємо спортивної наснаги та подальшого бойового духу!

 12-14 травня у м. Львів відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв "Юні таланти України".   Львів зустрічав гостей дощем, але це не завадило вихованцям Народного художнього колективу театру танцю «Юнона» ПНЗ «КРЦМтаШ» (керівник Банах В.О.) вулицями стародавнього міста та вдало виступити в конкурсній програмі фестивалю.

 Всі конкурсні номери колективу отримали від журі найвищу оцінку – 10 балів одноголосно!

Підготовча  група №2 – наймолодші учасники фестивалю - з номером «Писанки» та хореографічною мініатюрою «На грибній галявинці» здобула 1 премію фестивалю у своїй віковій категорії.

Прем’єрні виступи середнього складу (5 клас) також високо оцінило журі фестивалю. Хореографічні мініатюри «Острів або Новий Робінзон»  та «Від чого буває лячно» отримали 1 місце в номінації «сучасна хореографія», 2 вікова категорія.

 

Вітаємо всіх з вдалими виступами і гарними результатами!

Бажаємо творчої наснаги та майбутніх перемог!

Вітаємо вихованців ПНЗ «КРЦМтаШ» Народного художнього колективу театру танцю «Юнона» (керівник Банах В.О.) з успішним виступом на Всеукраїнському мистецькому фестивалі-конкурсі «Grand Fest Кам’янець», який проводився під час весняних травневих вихідних з 5 по 7 травня, в одному із семи чудес України, в мальовничому та гостинному місті Кам’янці-Подільському.

Під час конкурсної програми 1 клас виборов I та ІІ місце – номери  «Сніговик та літо», «Ігри з писанками». А 3 клас отримав I місця за номери «Веснянки» і «Муха-Цокотуха» та ІІ місце – за номер «Жайворонки».

Під час фестивалю юні танцівники відвідали стародавню фортецю, познайомилися з історією та легендами Кам’янця-Подільського та прийняли участь у фестивальній ході вулицями старого міста.

3 травня 2017р. відбувся міський фестиваль серед творчих колективів позашкільних навчальних закладів  «Пам'ять поколінь – безмежна», який відбувся у  приміщенні Обласного театру ляльок, м. Запоріжжя. Фестиваль проводився до Дня пам’яті та примирення, відзначення 72-ої річниці Перемоги над нацистськими окупантами та завершення війни у Європі. До участі були запрошені колективи позашкільних  навчальних закладів міста та окремі виконавці. Від ПНЗ «КРЦМтаШ» виступила вихованка гуртка «Надія» (керівник Новожилов О.В.) Бобкова Марія з піснею «Мальви».

     Усі учасники фестивалю були  нагороджені грамотами департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.

29 квітня 2017р. в Запоріжжі відбувся Всеукраїнський турнір "Козацький край" (International Budo Kai Kan, IBK) серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих в розділі "куміте" і "ката". Вихованці ПНЗ «КРЦМтаШ» кіокушин карате (керівник Божко Є.С. )взяли участь у Турнірі та посіли наступні місця:

 

1 місце:

Волошок Роман

Малєва Олександра

Ярошенко Вікторія

Матвєєв Богдан

Протасенко Арсеній

Щебетун Михайло

Айрапетян Ерік

Вранці Василь (ката)

 

2 місце:

 Лазаренко Владислав

Головко Вікторія

Хвіюзов Артем

Фролов Мирослав (ката)

Борисенко Андрій (ката)

 

3 місце:

 Казюка Кирило

Дарчук Нестор

Панахно Микита

Айрапетян Едуард

Фролов Мирослав

Хвіюзов Артем (ката)

Вранці Марія (ката)

 

Вітаємо наших призерів і бажаємо їм нових перемог!

29 квітня 2017р. вихованці ПНЗ «КРЦМтаШ» ССХ Модерн данс «Стиль» (керівник Щербина Л.А., Потапенко О.О.) взяли участь в Міжнародному дитячо-юнацькому естрадному конкурсі «Музична парасолька», який проходив  в м. Вінниця. У конкурсі взяли участь більше ніж 80 хореографічних колективів зі всього світу. Конкурсні змагання проводились в різних вікових категоріях та номінаціях. Наші вихованці показали достатньо високий рівень підготовки та  посіли 1, 2, та 3 місця у різних вікових номінаціях.

Вітаємо з перемогою!

    29-30 квітня в м.Харків на базі ДС «Локомотив» відбувся VIII Міжнародний фестиваль бального танцю «Дзеркальний струмінь - 2017». Вихованці ПНЗ «КРЦМтаШ» КСТ «Браво» (керівник Єременко Н.Ю.) представили місто Запоріжжя на цьому святі.

     29 квітня святкується World Dance Day - Всесвітній день танцю. Ця подія стала  музичним оформленням танцювального фестивалю «Дзеркальний струмінь».

     Представники Національного реєстру рекордів зафіксували рекорд в номінації «Наймасовіший танцювальний фестиваль» - 5951 учасник. Для встановлення рекорду були підраховані учасники шести танцювальних заходів, які протягом квітня пройшли в Харкові в рамках фестивалю «Дзеркальний струмінь».

     Звиклі до спортивного статусу «Локомотива» гості фестивалю були здивовані його перетворенням. Барвистість і колоритність танцювального холу просто заворожувала. Спортсмени всіма силами намагалися його відповідати.

За 7 років проведення фестивалю в ньому взяли участь спортсмени з Італії, Франції, Польщі, Сербії, Ізраїлю, Грузії, Литви, Казахстану, Молдови, Росії, а також з США, Англії та Німеччини.

     

 

    На фестивалі «Дзеркальний струмінь - 2017» КСТ «Браво» представили 4 пари. Призерами і фіналістами фестивалю стали:

категорія ЮВЕНАЛ 2 Початківці - W-C 1 місце

Рева Єгор - Паскевская Софія

категорія ЮВЕНАЛ 2 Початківці - W-C-J 1 місце

Рева Єгор - Паскевская Софія

категорія Open Cup ЮВЕНАЛ 2 Н клас 3 місце

Ступкін Святослав - Олійник Єлизавета

категорія Open Cup ЮВЕНАЛ 2 Е клас, ST 2 місце

Ларкін Андрій - Ісаєва Єлизавета

категорія Open Cup ЮВЕНАЛ 2 Е клас, LA 4 місце

Ларкін Андрій - Ісаєва Єлизавета

категорія Open Cup ЮВЕНАЛ 2 Д клас ST 1 місце

Попелюк Іван - Муризіна Дар'я

категорія Open Cup ЮВЕНАЛ 2 Д клас, LA 5 місце

Попелюк Іван - Муризіна Дар'я

категорія ЮВЕНАЛ 2 Чемпіонат, ST 4 місце

Попелюк Іван - Муризіна Дар'я

 

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

      29-30 квітня цього року вихованці ПНЗ «КРЦМтаШ» Народний художній колектив театр танцю «Юнона» (керівник Банах В.О.) здійснили подорож на Вінниччину, де взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Фантастичні мрії» (м. Вінниця) та  у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Зірковий бум», який присвячено Міжнародному Дню Танцю (м. Ладижин).

       Разом зі старшими дівчатами цього разу на конкурс вирушили і маленькі вихованці колективу – підготовча група №3. Для малечі це був перший фестивальний виїзд, а хореографічна композиція «Колискова» в оновленому складі, для деяких дівчат стала дебютною.

          Малеча отримала 1 та 2 премії за хореографічний номер «На пасиці».

    Старша група колективу знов показала свою високу майстерність. Яскрава обрядова композиція «Водіння куща» та філософська композиція «Молитва»  отримали 1 премії на обох фестивалях.

       Лірична «Колискова» не лишила байдужим  жодного глядача в залі, а рішення журі було одностайним – Гран-прі на обох конкурсах!

Вітаємо «Юнону» з перемогою!

     

Крім конкурсних виступів вихованці колективу та їх батьки побували на відкритті Мультимедійного фонтану Рошен, який  збудовано в руслі річки Південний Буг поблизу острова Кемпа (Фестивальний) у Вінниці. Це найбільший в Україні і в Європі плавучий фонтан. А також помилувалися світломузичним фонтаном у м. Ладижин.

   27 квітня 2017р. в приміщенні ДК ЗалК (ДК Кірова) відбулося традиційне свято для людей з особливими потребами «Світ великих сердець», організоване  Запорізькою обласною організацією «Флоренс». Педагогами ПНЗ «КРЦМтаШ» Зразкового художнього колективу-студії декоративно-ужиткового мистецтва "Фенікс", Зразкового художнього колективу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Джерело", Зразкового художнього колективу-студії декоративно-ужиткового мистецтва "Веселкові візерунки" були проведені майстер-класи з використанням різних технік «Веселий гачок», «Тепло дитячих долоньок» та «Паперові фантазії». В ході цього заходу діти та дорослі з особливими потребами разом зі звичайними дітьми з задоволенням брали участь у майстер-класах та іграх.

 

«Світ великих сердець» – це територія добра, де знайдеться місце для кожної людини, яка потребує уваги.

22-23 квітня вихованці 4 класу ПНЗ «КРЦМтаШ» Народного художнього колективу театру танцю «Юнона» (керівник Банах Вікторія Олександрівна) брав участь в грандіозній події цього сезону - Міжнародному форумі мистецтв «... Про Весну ...», який проходив на сцені Харківського Національного Академічного театру опери та балету. 

На конкурс були представлені три хореографічні номери: в номінаціях «естрадний танець» за композицію «Квітковий бум» та в номінації «modern dance» за композицію «Хованки» отримали диплом лауреатів 1 премії, а в номінації «стилізований народний танець» стали дипломантами 1 премії.

Другий день фестивалю був творчим: освітній семінар для керівників колективів та майстер-клас по сontemporary від Іллі Падзини і крутий прокач з hip-hop від Адама Уедраого.

   02 квітня в Українському домі м. Київ відбувся Міжнародний конкурс-фестиваль дитячого  та юнацького мистецтва «Талановиті діти України», у якому взяло участь більш ніж 500 юних талантів з усієї України. Фестиваль відвідали творчі колективи з Харкова, Кривого Рогу, Києва, Дніпропетровська, Житомира, Вінниці, Калоша, Сум  та інших міст України.

Учасником цієї яскравої події став і Народний художній колектив театр танцю «Юнона» (керівник Банах Вікторія Олександрівна) ПНЗ «КРЦМтаШ». Молодший склад колективу отримав 1 премію в номінації «народна хореографія» та став володарем Гран-прі в молодшій категорії, номінація «сучасна хореографія».

        У вільний від концертних виступів час вихованці колективу та їх батьки здійснили екскурсію по місту, відвідали «Музей води» та музей «Київ в мініатюрі», побували на виставі у театрі юного глядача «На липках», де служить актором випускник театру танцю – Сергій Кучера, а ще  зустрілися з випускниками колективу, які зараз навчаються в Академії естрадно-циркового мистецтва.

    Отже, для маленьких танцюристів подорож до м. Київ виявилася дуже вдалою, та насиченою цікавими подіями.

 

Вітаємо молодший склад з перемогою!

12 березня 2017р. у м. Київ відбувся довгоочікуваний фестиваль FLL Jr. «Robofirst-більше ніж роботи!» . На фестивалі були представлені проекти 73 команд з різних куточків нашої країни. Команда «Дружний вулик» ПНЗ «КРЦМтаШ» виступила достатньо впевнено та отримали перемогу в номінації «Найбільш грунтовне дослідження». Діти були нагороджені медалями , сертифікатами та приємними подарунками. Окрім цього, на фестивалі були організовані майстер-класи, на яких діти змогли спробувати щось нове та цікаве для кожного. Дуже дякуємо організаторам фестивалю за отримані позитивні емоції та приємні хвилювання. Вітаємо з перемогою наших юних дослідників :Рогожу Владислава, Руду Поліну, Кучеренко Аліну, Дітюка Матвія, Пасько Аліну та Лоцмана Дениса.

 

Бажаємо не зупинятися на досягнутому! Ви - молодці!

11 березня 2017р. в м. Запоріжжі пройшов Всеукраїнський дитячий Фестиваль мистецтв «КАЛИНОВЕ ГРОНО». До складу журі було запрошено провідних викладачів вищих та середніх спеціальних навчальних закладів, відомих діячів мистецтв. Участь у фестивалі взяли творчі колективи різних сфер діяльності. Серед них були і вихованці ПНЗ «КРЦМтаШ»  Зразковий художній колектив студія сучасної хореографії Модерн данс «Стиль» (керівник Щербіна Л.А.) вони показали  найвищий професіоналізм та здобули І місце і Гран-прі в номінації «Хореографія». Художній колектив був нагороджений дипломом і подарунками. Всі учасники фестивалю отримали яскраві та феєричні враження.

 

Вітаємо переможців. Ви найкращі!

11 березня 2017 року в м.Полтава відбувся Всеукраїнський фестиваль зі спортивних бальних танців «Poltava Dance Festival 2017». На турнірі окрім яскравих костюмів і запальної музики, глядачів захоплювала граціозність рухів і витонченість майстерності виконавців. ПНЗ «КРЦМтаШ»  на фестивалі представила танцювальна пара Попелюк Іван - Муризіна Дарина з бально-спортивного клубу «Браво» (керівник Єременко Н.Ю.). Вихованці стали переможцями і володарями кубків в категорії Ювенали 1 + 2 Д клас як в стандартній, так і латиноамериканській програмі.

 

Вітаємо переможців і бажаємо подальших творчих успіхів!

24 та 25 лютого вихованці ПНЗ «КРЦМтаШ» Малої академії управління бізнесом Беліменко Дмитро та Панічук Катерина взяли участь у Всеукраїнському фестивалі муніципальних проектів, який проходив у Запорізькому Національному Університеті на базі факультету соціології та управління. Учасники фестивалю мали можливість презентувати молодіжні муніципальні проекти. Нашими вихованцями було представлено проект "Зелена економіка", який реалізується вже другий рік серед вихованців позашкільних закладів міста.

    Слід відмітити, що такі масштабні, якісно та змістовно організовані заходи дуже надихають і мотивують молодь до подальшої роботи зі створення власних проектів, які зможуть поліпшити життя громади вже найближчим часом. Діти отримали безцінний досвід проектної діяльності, навички роботи у команді та оформлення документації на отримання грантів. За участь у фестивалі вихованці були нагороджені сертифікатами учасників.

 

Дякуємо всім за участь та

бажаємо Вам нових творчих ідей!

18 лютого 2017р. вихованці Зразкового художнього колективу студії декоративно-ужиткового мистецтва "Веселкові візерунки", Зразкового художнього колективу-студії декоративно-ужиткового мистецтва "Фенікс", Зразкового художнього колективу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Джерело" презентували свою творчість на Всеукраїнському благодійному фестивалі "Таланти Хортиці" і одержали перемогу в різних номінаціях. Були представлені наступні техніки: витинанка, пальчиковий живопис, малюнок, в'язані ляльки, аплікація, колажі. Серед учасників є діти соціально незахищених категорій та діти з обмеженими можливостями. Батьки і  діти взяли участь в акції «Побажання солдату АТО».

 

Наші переможці :

 

І місця

Кулікова Валерія

Буря Андрій

Зарівуцька Єлизавета

Недоруєва Дарина

 

 ІІ  місця

Трушина Вікторія

Шміголь Марія

Вільчук Анна

Вальчук Аліна

Юрков Єгор

Хмирова Діана

Диніна Ліора

Динін Аріель

Ісаєвич Софія

Макаренко Софія

 

Дякуємо педагогам  Куліковій О.М., Трушиній О.Г, Поташевій І.В, Циганок О.І., Вялковій О.А., Медведєвій О.В. за підготовку дітей до фестивалю

та вітаємо юних переможців!