1 квітня 2018р. вихованці бально-спортивного танцю «Стиль» ПНЗ «КРЦМтаШ» (керівник Темченко Н.В.) відвідали м. Харків та взяли участь у Міжнародному фестивалі з бальних танців «Мегаполіс». Вихованці гуртка здобули перемоги в різних номінаціях: 

"Бальний танець від 13 років" танець "Європейські ритми" - І місце, танець "Латиноамериканський фьюжн" - ІІІ місце, 

"Вільна танцювальна категорія до 7 років" танець "Мікс" - ІІ місце, категорія "Сучасно-естрадний танець до 7 років" - ІІ місце та були нагороджені дипломами та подарунками.

Молодці! Вітаємо!

   30 березня комітетом Запорізької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України було проведено загальний залік зонального етапу V обласної спартакіади працівників освіти. У складі збірної команди Комунарського району брали участь працівники різних закладів освіти, серед яких був і керівник гуртка з футболу «Космос» ПНЗ «КРЦМтаШ» Петровський В.А. Збірна команда нашого району посіла почесне І місце серед команд м. Запоріжжя. Вітаємо наших талановитих та наполегливих педагогів!

     Вітаємо Яценко Альону - солістку ансамблю "Надія" ПНЗ "КРЦМтаШ" (керівник Новожилов О.В.) з перемогою у другій віковій категорії (ІІ місце) у фестивалі народної пісні "Словянські зорі". Молодець!

     Насичений та яскравий березень 2018 року видався для вихованців Клубу спортивного танцю «Браво» ПНЗ «КРЦМтаШ» (керівник Єременко Н.А.) 

    11 березня 2018р. в м. Запоріжжя керівником КСТ «Браво» ПНЗ «КРЦМтаШ» Єременко Н.А. було організовано та проведено перший турнір з бальних танців Були запрошені судді міжнародного класу з усієї України та найкращі вихованці клубів. 

       Також, вихованці КСТ «Браво» відвідали 17-18 березня 2018р. м. Тернопіль і здобули два перших місця на фестивалі Ternopil Grande Cup 2018». 

        24-25 березня – м. Луцьк Чемпіонат України з бальних танців «Volyn open 2018» і посіли 6 місце з 33 пар. 

          24-25 березня м. Київ «FTD.Ukrainian Open Championship 2018» дві пари посіли І та ІІ місця.

           25 березня м. Запоріжжя «Spring Stars-2018» здобули сім І місць та два ІІІ місць.

 

Вітаємо наших переможців!

Успіхів Вам та подальших яскравих буднів та перемог! 

       З головною нагородою - ГРАН-ПРІ ІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «АртЦентр талантів 2018» повернувся до дому народний художній колектив театр танцю “Юнона” позашкільного навчального закладу “Комунарський районний центр молоді та школярів”. 

    Конкурс проходив 23 - 25 березня в місті Рівне. Організаторами фестивалю-конкурсу виступили: Національна телекомпанія України; Харківська державна академія культури; Благодійний фонд підтримки талановитих дітей та молоді «Жар–птиця»; Управління культури і туризму виконавчого комітету рівненської міської ради; Кафедра хореографії Рівненського державного гуманітарного університету. 

      Для участі в цьому престижному конкурсу приїхало 2000 учасників. В жанрі “хореографія” змагалися 39 колективів з Києву, Харкова, Кропівницького, Луцька, Львова, Олександрії та інших великих та маленьких міст України і гості з Грузії. 

     Народний художній колектив театр танцю “Юнона” блискуче виступив в конкурсній програмі та став володарем Гран-прі, виборовши перші місця у п’яти вікових категоріях в номінаціях “сучасна хореографія”, “естрадна хореографія” та “народний і народний стилізований танець”. Під час конкурсної програми, відбулися прем’єрні виступи — хореографічна композиція “Оригамі” (пост. Оксани Шевчук) та “Веснянки” (пост. Антоніни Саричевої). Всього ж на конкурс було представлено 14 номерів. 

             Програма виїзду була дуже насиченою. Юнона відвідала м. Острог де побувала в Музеї книги (бачили на власні очі «Буквар» і «Острозьку Біблію» - перші книги слов'янською мовою, які Іван Федоров надрукував в Острозі, і вишитий Кобзар). Оглянули Замок князів Острожських та завітали до Острожської Академії. А в м. Рівне помилувалися жителями зоопарку. За всі приємні позитивні емоції дуже вдячні орг. комітету фестивалю!

   10 березня наші спортсмени - вихованці спортивного клубу з тайського боксу «Cross» ПНЗ «КРЦМтаШ» (керівник Стадниченко М.В.) відвідали  Мелітополь для участі у Відкритому чемпіонаті Запорізької області з кікбоксингу ІСКА. Серед учасників були спортсмени з Херсона, Запоріжжя, Енергодара та Мелітополя. Всі спортсмени провели по два, три і чотири бої та здобули безцінний досвід. Вихованці клубу «Cross» здобули 27 ЗОЛОТИХ МЕДАЛЕЙ у розділах ТАЙ БОКСИНГ, К-1 і ЛОУ КИК.

 

Тож вітаємо наших спортсменів з першим командним місцем!

 

Бажанов Михайло

Медников Ростислав

Мацак Данило

Абалмасов Костя

Пугач Єгор

Касьянов Артур

Зинов’єв  Артем

Пушкарьов Микита

Євсєєв Данило

Кузьмицький Олексій

Пугач Дмитро

Польской Сергій

Кисельов Дмитро

Павелко Захар

Кірьянов Олександр

Мельничук Ростислав

   У суботу, 10 березня, вихованці гуртка бального танцю «Фенікс» ПНЗ «КРЦМтаШ» (керівник Темченко Н.В.) взяли участь у всеукраїнському турнірі зі спортивних танців «Кубок Запоріжжя 2018». Наші юні зірочки здобули перемогу в різних номінаціях та посіли наступні призові місця:

 

Соло «Дебют» Романова Яна- 2 місце

Соло «Начинающие» Летова Марія - 3 місце

Бебі «Дебют» Заверико Микита та Беспалько Валерія - 2 місце

Бебі «Дебют» Заверико Кирило та Стародуб Марія - 3 місце

 

Всі діти були нагороджені дипломами та медалями.

Вітаємо переможців!

 Вихованці ПНЗ «Комунарський районний центр молоді та школярів» плідно провели вихідні.

 

Народний художній колектив театр танцю «ЮНОНА» гідно представив хореографічні композиції у різних вікових категоріях та номінаціях сучасної хореографії на ІІ відкритому фестивалі-конкурсі сучасної хореографії «ORANGE PELICAN» (м.Дніпро).

Зірковий склад суддівської колегії гідно оцінив роботу колективу І та ІІ преміями і дипломи учасників фестивалю. Оргкомітет фестивалю вручив колективу приз «За збереження національних традицій у сучасній хореографії».

Також, вихованці 2 класу колективу посіли ІІІ місце Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу «FAVORIT -2018».

Під час подорожі до міста Дніпро театр танцю «ЮНОНА» відвідав Музей цікавої науки, театр опери та балету.

 

24.02.2018 року солістка вокального гуртка «НАДІЯ» Бобкова Марія посіла І місце у середній віковій категорії обласного конкурсу патріотичної пісні «УКРАЇНА - ЦЕ МИ».

 

25.02.2018 року у ХV відкритих всеукраїнських змаганнях з спортивних танців кубок газети «Мелітопольські відомості» в номінації юніори 1+2 початківці І місце посіли вихованці гуртка бально-спортивного танцю «СТИЛЬ» Кучеренко Дмитро та Сирота Анастасія.

 

25.02.2018 року команда СК «CROSS» з таїландського боксу взяла участь у відкритому турнірі Харківської області по ISKA. 

В розділі ТАЙ: 11 - І місць та 1 - ІІ місце, у розділі К-1: 11 - І місць та 2 - ІІ місця.

 

Дякуємо нашим зірочкам

та їх керівникам за такі подарунки-досягнення!

 

    4 лютого 2018р. вихованці гуртка бально-спортивного танцю "Стиль" ПНЗ «КРЦМтаШ» (керівник Темченко Н.А.) взяли участь у Всеукраїнському чемпіонаті з бально-спортивного танцю "Сузір'я -2018» м. Запоріжжя. Вітаємо наших вихованців, наших переможців!

 

1 місце

Тарянік Аліна- Категорія "Соло Супер Бебі"

2 місце

Герман Аня- категорія "Соло 1"

2 місце

Іщенко Іван, Фатьянова Дар'я- категорія "Молодь+Дорослі E+D St"

3 місце

Льотова Марія- категорія "Соло 2"

3 місце

Кучеренко Дмитро, Сирота Анастасія- категорія "Ювінали 2Е St"

 

 Вітаємо вихованців Зразкових художніх колективів ПНЗ «КРЦМтаШ», які 15 січня 2018р. взяли участь у міському фестивалі "Різдвяні вітання" та посіли наступні призові місця:

 

 

ЗХК "Веселкові візерунки" (керівник Андрєєва О.Б.) - Васильченко Поліна - ІІ місце, Мельнікова Таїсія - ІІ місце;

 

ЗХК "Фенікс" (керівник Циганок О.І.) -

Зарівчацька Л., Макарова Д. - ІІІ місце;

 

ЗХК "Джерело" (керівник Донченко Т.П.) -

Чопко Тетяна - ІІІ місце.

 

   Вітаємо переможців! Дякуємо нашим вихованцям і педагогам (Ригоц Л.А., Медведєвій О.В., Поташевій І.В.,Циганок О.І.) за яскраві роботи.

 

     Вітаємо керівника гуртка з тайландського боксу «CROSS» ПНЗ «КРЦМтаШ» Вікторію Коркошко – діючу спортсменку, з перемогою в професійному турнірі з кікбоксингу, який проходив 16 грудня 2017р. в м. Пекін (Китай) над Чемпіонкою Росії з тайландського боксу Галиною Поповою.

Ми пишаємося Вами!

Нових Вам перемог!

   18 листопада 2017р. в БК «Титан» відбувся Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва «Зірки терпсихори». Народний художній колектив театр-танцю «Юнона» (художній керівник Банах В.О.) взяв участь у фестивалі та отримав Гран-прі. Серед почесного журі був народний артист України Григорій Чапкіс, який провів неперевершений майстер-клас для учасників фестивалю.

Вітаємо Вас та бажаємо Вам творчого натхнення!

Ви молодці! 

      18 листопада  у приміщенні ЗНВК № 108 м. Запоріжжя пройшов фестиваль вокалістів «Пісенний листопад».

       Конкурс проводився у двох лігах: "Творчий потенціал"(ті, хто ще не займав призові місця) та "Професіонали" (ті, хто здобували ступені лауреатів). Вихованці гуртка «Надія» ПНЗ «КРЦМтаШ» (керівник Новожилов О.В.) виконали дві різнопланові пісні та здобули наступні призові місця.

 

Ліга «Творчий потенціал»:

Дорошенко Тетяна - 1 місце (ІІ вікова категорія)

Бобкова Марія - ІІ місце (ІІІ вікова категорія)

 

Всі переможці були відзначені приємними подарунками та нагородами.

 

Вітаємо юні співочі таланти! Ви молодці!

   9 листопада 2017р. у виставковому центрі «Казак-Палац» вихованці гуртка технічного конструювання ПНЗ  «КРЦМтаШ» стали учасниками Міжрегіональної спеціалізованої виставки «ЯРМАРОК ОСВІТИ - 2018» у частині організації стендів з робототехніки. На виставці були представлені навчальні заклади І-IV рівнів акредитації, бізнес-школи, тренінгові компанії, навчальні центри тощо. Вихованці нашого закладу презентували створені власноруч технічні моделі учасникам виставки, поділилися своїм досвідом роботи, зацікавили цим напрямом багатьох відвідувачів, особисто відвідали різноманітні майстер-класи. 

     4 і 5 листопада в терміналі С міжнародного аеропорту «Харків» відбувся масштабний 3-й Міжнародний конкурс із бальних танців. На змагання приїхали пари не тільки з усіх куточків України, а й з США, Англії, Польщі, Ізраїлю, Білорусі!

         Сім пар вихованців гуртка бально-спортивного танцю «БРАВО»  Позашкільного навчального закладу "Комунарського районного центру молоді та школярів" Запорізької міської ради Запорізької області взяли участь у змаганнях і  стали фіналістами.

         Видовищне шоу було понад незабутнього! Організатори підготували два великих танцмайданчика. Незважаючи на те, що танцювальний майданчик встановлювали «з нуля», на території аеропорту змайстрували справжнісінький дансхолл. Крім того для всіх гостей діяло креативне простір, лаунж - зона, бар-ресторан, гардероб і роздягальні, галерея магазинів!

 Вітаємо переможців Обласного конкурсу-виставки «Народна іграшка», вихованців Зразкових художніх колективів студій декоративно-ужиткового мистецтва "Веселкові візерунки" та "Фенікс" ПНЗ «КРЦМтаШ», який проходив 4 листопада в

КЗ «ЗОЦХЕТУМ»:

 

І місце - Зарівчацьку Лізу (педагог Медведєва О.В.)

І місце  - Трушина Вікторія (педагог Трушина О.Г.)

ІІ місце - Дядюн Ксенія (педагог Андрєєва О.Б.).

 

Бажаємо вам нових ідей та перемог!

    4 листопада 2017р. хореографічні колективи ПНЗ «КРЦМтаШ» Народний художній колектив театр –танцю «Юнона» та Зразковий художній колектив студія Модерн данс «Стиль» взяли участь в авторському Всеукраїнському дитячому фестивалі „Калиново  гроно”, який проводився за підтримки Департаменту культури, туризму, національностей та релігій обласної держадміністрації. До участі були запрошені  творчі колективи, ансамблі різних жанрів і напрямів з різних куточків України.

      Наші вихованці Народного театру танцю «Юнона» (керівник Банах В.О.) показали найкращі результати і здобули гран-прі фестивалю та були нагороджені дипломом, кубком і спеціальним призом. А вихованці ЗССХ Модерн данс «Стиль» (керівник Щербина Л.А.)  здобули перемогу в середній категорії і також були нагороджені дипломом, кубком та призами.

                                  Вітаємо наших зірочок!

                                         Ви найкращі!

                         Подальших вам нагород і натхнення!!!

10 жовтня в Запорізькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася офіційна зустріч з віце-президентом The LEGO Foundation (Королівство Данія) Каспером Оттоссоном Канструпом і керівником проекту "Сприяння освіті" в Україні Оксаною Ромою в рамках меморандуму про взаємовідносини між МОН України та The LEGO Foundation. Вихованцям студії " BabyLand" ПНЗ "КРЦМтаШ" пощастило познайомитися та презентувати свій проект гостям. Діти отримали яскраві та позитивні емоції від зустрічі та спілкування.Дякуємо за надану можливість ЗОІППО та сподіваємося на подальшу співпрацю.

 

Вітаємо керівника секції з тайського боксу клубу «Cross» ПНЗ «КРЦМтаШ

Українця Олександра

з перемогою

в Кубку Світу з WAKO К-1,

 

який проходив з 26.09.2017р. по 01.10.2017р.

в м. Прага , Чехія.

 

Бажаємо бадьорості духу та нових цікавих змагань!

 

Ми пишаємося Вами!

28 серпня 2017р. у приміщенні  Запорізької обласної державної адміністрації відбулася виставка «Нова українська школа: початкова освіта. Перші кроки», на якій були представлені найкращі педагогічні досягнення Запорізької області. В рамках виставки пройшли майстер-класи від провідних фахівців навчальних закладів міста й області. До проведення майстер-класу були залучені педагоги та вихованці студії «Baby Land» нашого закладу. Діти мали можливість продемонструвати власноруч створені і запрограмовані технічні лего-моделі.