Вітаємо керівника гуртка з тайландського боксу «CROSS» ПНЗ «КРЦМтаШ» Вікторію Коркошко – діючу спортсменку, з перемогою в професійному турнірі з кікбоксингу, який проходив 16 грудня 2017р. в м. Пекін (Китай) над Чемпіонкою Росії з тайландського боксу Галиною Поповою.

Ми пишаємося Вами!

Нових Вам перемог!

   18 листопада 2017р. в БК «Титан» відбувся Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва «Зірки терпсихори». Народний художній колектив театр-танцю «Юнона» (художній керівник Банах В.О.) взяв участь у фестивалі та отримав Гран-прі. Серед почесного журі був народний артист України Григорій Чапкіс, який провів неперевершений майстер-клас для учасників фестивалю.

Вітаємо Вас та бажаємо Вам творчого натхнення!

Ви молодці! 

      18 листопада  у приміщенні ЗНВК № 108 м. Запоріжжя пройшов фестиваль вокалістів «Пісенний листопад».

       Конкурс проводився у двох лігах: "Творчий потенціал"(ті, хто ще не займав призові місця) та "Професіонали" (ті, хто здобували ступені лауреатів). Вихованці гуртка «Надія» ПНЗ «КРЦМтаШ» (керівник Новожилов О.В.) виконали дві різнопланові пісні та здобули наступні призові місця.

 

Ліга «Творчий потенціал»:

Дорошенко Тетяна - 1 місце (ІІ вікова категорія)

Бобкова Марія - ІІ місце (ІІІ вікова категорія)

 

Всі переможці були відзначені приємними подарунками та нагородами.

 

Вітаємо юні співочі таланти! Ви молодці!

   9 листопада 2017р. у виставковому центрі «Казак-Палац» вихованці гуртка технічного конструювання ПНЗ  «КРЦМтаШ» стали учасниками Міжрегіональної спеціалізованої виставки «ЯРМАРОК ОСВІТИ - 2018» у частині організації стендів з робототехніки. На виставці були представлені навчальні заклади І-IV рівнів акредитації, бізнес-школи, тренінгові компанії, навчальні центри тощо. Вихованці нашого закладу презентували створені власноруч технічні моделі учасникам виставки, поділилися своїм досвідом роботи, зацікавили цим напрямом багатьох відвідувачів, особисто відвідали різноманітні майстер-класи. 

     4 і 5 листопада в терміналі С міжнародного аеропорту «Харків» відбувся масштабний 3-й Міжнародний конкурс із бальних танців. На змагання приїхали пари не тільки з усіх куточків України, а й з США, Англії, Польщі, Ізраїлю, Білорусі!

         Сім пар вихованців гуртка бально-спортивного танцю «БРАВО»  Позашкільного навчального закладу "Комунарського районного центру молоді та школярів" Запорізької міської ради Запорізької області взяли участь у змаганнях і  стали фіналістами.

         Видовищне шоу було понад незабутнього! Організатори підготували два великих танцмайданчика. Незважаючи на те, що танцювальний майданчик встановлювали «з нуля», на території аеропорту змайстрували справжнісінький дансхолл. Крім того для всіх гостей діяло креативне простір, лаунж - зона, бар-ресторан, гардероб і роздягальні, галерея магазинів!

 Вітаємо переможців Обласного конкурсу-виставки «Народна іграшка», вихованців Зразкових художніх колективів студій декоративно-ужиткового мистецтва "Веселкові візерунки" та "Фенікс" ПНЗ «КРЦМтаШ», який проходив 4 листопада в

КЗ «ЗОЦХЕТУМ»:

 

І місце - Зарівчацьку Лізу (педагог Медведєва О.В.)

І місце  - Трушина Вікторія (педагог Трушина О.Г.)

ІІ місце - Дядюн Ксенія (педагог Андрєєва О.Б.).

 

Бажаємо вам нових ідей та перемог!

    4 листопада 2017р. хореографічні колективи ПНЗ «КРЦМтаШ» Народний художній колектив театр –танцю «Юнона» та Зразковий художній колектив студія Модерн данс «Стиль» взяли участь в авторському Всеукраїнському дитячому фестивалі „Калиново  гроно”, який проводився за підтримки Департаменту культури, туризму, національностей та релігій обласної держадміністрації. До участі були запрошені  творчі колективи, ансамблі різних жанрів і напрямів з різних куточків України.

      Наші вихованці Народного театру танцю «Юнона» (керівник Банах В.О.) показали найкращі результати і здобули гран-прі фестивалю та були нагороджені дипломом, кубком і спеціальним призом. А вихованці ЗССХ Модерн данс «Стиль» (керівник Щербина Л.А.)  здобули перемогу в середній категорії і також були нагороджені дипломом, кубком та призами.

                                  Вітаємо наших зірочок!

                                         Ви найкращі!

                         Подальших вам нагород і натхнення!!!

10 жовтня в Запорізькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася офіційна зустріч з віце-президентом The LEGO Foundation (Королівство Данія) Каспером Оттоссоном Канструпом і керівником проекту "Сприяння освіті" в Україні Оксаною Ромою в рамках меморандуму про взаємовідносини між МОН України та The LEGO Foundation. Вихованцям студії " BabyLand" ПНЗ "КРЦМтаШ" пощастило познайомитися та презентувати свій проект гостям. Діти отримали яскраві та позитивні емоції від зустрічі та спілкування.Дякуємо за надану можливість ЗОІППО та сподіваємося на подальшу співпрацю.

 

Вітаємо керівника секції з тайського боксу клубу «Cross» ПНЗ «КРЦМтаШ

Українця Олександра

з перемогою

в Кубку Світу з WAKO К-1,

 

який проходив з 26.09.2017р. по 01.10.2017р.

в м. Прага , Чехія.

 

Бажаємо бадьорості духу та нових цікавих змагань!

 

Ми пишаємося Вами!

28 серпня 2017р. у приміщенні  Запорізької обласної державної адміністрації відбулася виставка «Нова українська школа: початкова освіта. Перші кроки», на якій були представлені найкращі педагогічні досягнення Запорізької області. В рамках виставки пройшли майстер-класи від провідних фахівців навчальних закладів міста й області. До проведення майстер-класу були залучені педагоги та вихованці студії «Baby Land» нашого закладу. Діти мали можливість продемонструвати власноруч створені і запрограмовані технічні лего-моделі.

З 17 по 22 травня 2017р. у м. Будапешт (Венгрія) відбувся Кубок Світу з кікбоксингу. Україну представляли близько 120 боксерів. Спортсмени ПНЗ «КРЦМтаШ» спортивного клубу з таїландського боксу «Cross» (керівник Стадниченко М.В.) взяли участь у змаганнях та посіли наступні місця:

І місце в розділі К-1

Українець Олександр

ІІ місце в розділі К-1

Коркошко Вікторія

ІІ місце в розділі фул-контакт

Мельничук Ростислав

ІІ місце в розділі К-1

Павелко Захар

ІІ місце в розділі КІК-лайт

Бодяк Кирило

 

Вітаємо наших переможців!

Бажаємо бойового духу та подальших успіхів!

21 травня 20017р. в парку «Дубовий гай» відбулося підведення підсумків участі у спільному проекті Товариства Червоного хреста України та Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ «Створення умов для розвитку соціальної активності та усвідомлення важливості дотримання принципів рівності в молодіжному оточенні». Вихованці ПНЗ «КРЦМтаШ» Хижняк Стефанія (7 років), Медведєв Андрій (7 років), Дробожан Олександра (9 років), Іванов Данило (8 років) стали призерами конкурсу дитячого малюнку в рамках цього проекту і були нагороджені подяками та цінними подарунками. Надзвичайне свято подарували дітям організатори в цей чудовий день.

Вітаємо переможців!

20 -21 травня 2017р. в Ліоні (Франція) відбувся чемпіонат Європи з кіокушин карате (IKO). 20 травня були проведені поєдинки серед юніорів і сеньйорів. За підсумками першого дня, українські спортсмени завоювали 7 медалей, зокрема, вихованцець ПНЗ «КРЦМтаШ» секції кіокушин карате «Олімпієць» (керівник Пеньков Ю.М.) Капустін Микита посів 1 місце в категорії 14-15 років, -75 кг. 

 

Вітаємо нашого вихованця з перемогою,

бажаємо спортивної наснаги та подальшого бойового духу!

 12-14 травня у м. Львів відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв "Юні таланти України".   Львів зустрічав гостей дощем, але це не завадило вихованцям Народного художнього колективу театру танцю «Юнона» ПНЗ «КРЦМтаШ» (керівник Банах В.О.) вулицями стародавнього міста та вдало виступити в конкурсній програмі фестивалю.

 Всі конкурсні номери колективу отримали від журі найвищу оцінку – 10 балів одноголосно!

Підготовча  група №2 – наймолодші учасники фестивалю - з номером «Писанки» та хореографічною мініатюрою «На грибній галявинці» здобула 1 премію фестивалю у своїй віковій категорії.

Прем’єрні виступи середнього складу (5 клас) також високо оцінило журі фестивалю. Хореографічні мініатюри «Острів або Новий Робінзон»  та «Від чого буває лячно» отримали 1 місце в номінації «сучасна хореографія», 2 вікова категорія.

 

Вітаємо всіх з вдалими виступами і гарними результатами!

Бажаємо творчої наснаги та майбутніх перемог!

Вітаємо вихованців ПНЗ «КРЦМтаШ» Народного художнього колективу театру танцю «Юнона» (керівник Банах В.О.) з успішним виступом на Всеукраїнському мистецькому фестивалі-конкурсі «Grand Fest Кам’янець», який проводився під час весняних травневих вихідних з 5 по 7 травня, в одному із семи чудес України, в мальовничому та гостинному місті Кам’янці-Подільському.

Під час конкурсної програми 1 клас виборов I та ІІ місце – номери  «Сніговик та літо», «Ігри з писанками». А 3 клас отримав I місця за номери «Веснянки» і «Муха-Цокотуха» та ІІ місце – за номер «Жайворонки».

Під час фестивалю юні танцівники відвідали стародавню фортецю, познайомилися з історією та легендами Кам’янця-Подільського та прийняли участь у фестивальній ході вулицями старого міста.

3 травня 2017р. відбувся міський фестиваль серед творчих колективів позашкільних навчальних закладів  «Пам'ять поколінь – безмежна», який відбувся у  приміщенні Обласного театру ляльок, м. Запоріжжя. Фестиваль проводився до Дня пам’яті та примирення, відзначення 72-ої річниці Перемоги над нацистськими окупантами та завершення війни у Європі. До участі були запрошені колективи позашкільних  навчальних закладів міста та окремі виконавці. Від ПНЗ «КРЦМтаШ» виступила вихованка гуртка «Надія» (керівник Новожилов О.В.) Бобкова Марія з піснею «Мальви».

     Усі учасники фестивалю були  нагороджені грамотами департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.

29 квітня 2017р. в Запоріжжі відбувся Всеукраїнський турнір "Козацький край" (International Budo Kai Kan, IBK) серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих в розділі "куміте" і "ката". Вихованці ПНЗ «КРЦМтаШ» кіокушин карате (керівник Божко Є.С. )взяли участь у Турнірі та посіли наступні місця:

 

1 місце:

Волошок Роман

Малєва Олександра

Ярошенко Вікторія

Матвєєв Богдан

Протасенко Арсеній

Щебетун Михайло

Айрапетян Ерік

Вранці Василь (ката)

 

2 місце:

 Лазаренко Владислав

Головко Вікторія

Хвіюзов Артем

Фролов Мирослав (ката)

Борисенко Андрій (ката)

 

3 місце:

 Казюка Кирило

Дарчук Нестор

Панахно Микита

Айрапетян Едуард

Фролов Мирослав

Хвіюзов Артем (ката)

Вранці Марія (ката)

 

Вітаємо наших призерів і бажаємо їм нових перемог!