З метою популяризації STEM-освіти, проведення профорієнтації серед підлітків, набуття ними практичних навичок у сфері IT-технологій, організації дозвілля з користю на базі STEM-центру Позашкільного навчального закладу «Комунарський районний центр молоді та школярів» для старшокласників (10-11 класів) протягом канікул проводилися навчання у Зимовій «IT-SCHOOL» (в рамках міського проекту STEM-канікули). Школярі мали можливість навчитися створювати 3Д ігри з використанням програм Blender та Unity. По закінченні навчання за 12-годинною програмою 9 старшокласників отримали сертифікати. Дякуємо за співпрацю зав.кафедрі ІТЕЗ Запорізького національного технічного університету Шило Галині Миколаївні та студентам, які проводили навчання Сивоненко Сергію і Кобзєву Денису.

      2 грудня вихованці гуртка технічного конструювання ПНЗ "КРЦМтаШ" пройшли бойове хрещення в обласних змаганнях з робототехніки "Роботландія". Протягом дня діти змагалися у різних номінаціях: Кегельринг, Сумо, Слалом та інші. Команди посіли ІІІ призове місце, а також перші, другі, треті місця за номінаціями. А найважливіше те, що вихованці набули практичний досвід участі у змаганнях такого рівня. Дякуємо тренерам команди Пирожку А.В., Залужному М.Ю., Чмирь С.Ю., батькам, як протягом дня підтримували наші команди.

     23 листопада  2017 року в Позашкільному навчальному закладі «Комунарський районний центр молоді та школярів» Запорізької міської ради Запорізької області відбулося справжнє свято – «TechnoFashion - 2017» .

      На свято були  запрошені учні 9-10 класів ЗОШ№38. Для них студенти ЗНТУ, викладачі КЗ «ЗОІППО» та партнери свята компанія «YABLOKI» провели цікаві майстер-класи з програмування та моделювання. Всі діти були в захваті і почали замислюватися над майбутньою професією.

     Значною подією свята стало підписання творчої угоди про співпрацю між ПНЗ «КРЦМтаШ» та ЗНТУ щодо розвитку STEM-освіти у м. Запоріжжя.

   На свято також завітали почесні гості – директор департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Погребняк Юлія Валеріївна, ректор ЗНТУ Бєліков Сергій Борисович, директор інформатики та радіоелектроніки ЗНТУ Піза Дмитро Макарович, проректор з НР ЗНТУ Наумік Валерій Владиленович, викладачі ЗНТУ та ЗОІППО, які привітали учасників свята та побажали творчої наснаги та наполегливості.

    По закінченню майстер-класів учні-учасники були нагороджені сертифікатами та подарунками від партнера нашого свята – парку сімейного відпочинку «Дитяча планета».

Дякуємо всім за підтримку

та сподіваємося на подальшу співпрацю. 

   16 червня 2017 р. в Позашкільному навчальному закладі «Комунарський районний центр молоді та школярів» Запорізької міської ради Запорізької області відбулася зустріч працівників та вихованців «STREAM Summer Camp» з представниками влади: генеральним директором ПАТ «Запоріжсталь» Шурмою Р.І., директором департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Погребняк Ю.В., та гостем з Києва - Колесніковим Б.В.

       Працівниками «STREAM Summer Camp» було створено коло творчої атмосфери для спілкування між вихованцями та представниками влади, було проведено майстер-класи з робототехніки та Sсratch-програмування для учнів районних загальноосвітніх закладів № 7, 84, 90. 

     Діти розповіли гостям про свої захоплення, досягнення, показали роботів у дії та запропонували взяти участь у змаганнях з робо-сумо. В арт-локації, де представлена виставка творчих робіт, всі, хто забажав, змогли взяти участь у робо-космо-граффіті.

      У «STREAM Summer Camp» цікаво, незвичайно і дуже захоплююче. Наприкінці зустрічі вихованці отримали подарунки для подальшого розвитку своїх здібностей та талантів.

    30 березня 2017 року, відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, на базі ПНЗ «КРЦМтаШ» (директор Хвастик М.В.) відбувся старт міського проекту «STEM-центр» як сучасного освітнього майданчику для успішної реалізації інноваційної освітньої технології STEM-освіти. Наш центр оснащено сучасною технікою, матеріалами та обладнанням. На відкритті вихованці гуртка з робототехніки «Kids united» (керівник Залужний М.М.) продемонстрували своїх перших роботів, а вихованці гуртка «Baby Land» (керівник Руда А.М.) презентували свій проект «Світ тварин», який вони зобразили у своїй Лего-моделі.

       В нашому центрі діти отримають можливість розвитку аналітичного, креативного, творчого, інноваційного мислення в сфері науки і техніки. На свято завітали – заступник міського голови Пустоваров А.І, директор департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Погребняк Ю. В., директор Департаменту Запорізької облдержадміністрації – Озерова Т.Я., депутат Запорізької міської ради – Зайцев В. О. та освітяни м. Запоріжжя.

 

Запрошуємо всіх бажаючих до нашого STREAM-центру зануритись у світ науки та сучасних технологій!

ПРО НАС: