Ще 20-30 років тому створення таких роботів дітьми було зі світу фантастики. Сьогодні це вже реальність! А світ роботів виявився таким захоплюючим та привабливим!

   16 червня 2017 р. в Позашкільному навчальному закладі «Комунарський районний центр молоді та школярів» Запорізької міської ради Запорізької області відбулася зустріч працівників та вихованців «STREAM Summer Camp» з представниками влади: генеральним директором ПАТ «Запоріжсталь» Шурмою Р.І., директором департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Погребняк Ю.В., та гостем з Києва - Колесніковим Б.В.

       Працівниками «STREAM Summer Camp» було створено коло творчої атмосфери для спілкування між вихованцями та представниками влади, було проведено майстер-класи з робототехніки та Sсratch-програмування для учнів районних загальноосвітніх закладів № 7, 84, 90. 

     Діти розповіли гостям про свої захоплення, досягнення, показали роботів у дії та запропонували взяти участь у змаганнях з робо-сумо. В арт-локації, де представлена виставка творчих робіт, всі, хто забажав, змогли взяти участь у робо-космо-граффіті.

      У «STREAM Summer Camp» цікаво, незвичайно і дуже захоплююче. Наприкінці зустрічі вихованці отримали подарунки для подальшого розвитку своїх здібностей та талантів.

    30 березня 2017 року, відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, на базі ПНЗ «КРЦМтаШ» (директор Хвастик М.В.) відбувся старт міського проекту «STEM-центр» як сучасного освітнього майданчику для успішної реалізації інноваційної освітньої технології STEM-освіти. Наш центр оснащено сучасною технікою, матеріалами та обладнанням. На відкритті вихованці гуртка з робототехніки «Kids united» (керівник Залужний М.М.) продемонстрували своїх перших роботів, а вихованці гуртка «Baby Land» (керівник Руда А.М.) презентували свій проект «Світ тварин», який вони зобразили у своїй Лего-моделі.

       В нашому центрі діти отримають можливість розвитку аналітичного, креативного, творчого, інноваційного мислення в сфері науки і техніки. На свято завітали – заступник міського голови Пустоваров А.І, директор департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Погребняк Ю. В., директор Департаменту Запорізької облдержадміністрації – Озерова Т.Я., депутат Запорізької міської ради – Зайцев В. О. та освітяни м. Запоріжжя.

 

Запрошуємо всіх бажаючих до нашого STREAM-центру зануритись у світ науки та сучасних технологій!

ПРО НАС: